بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۷ چاپ مطلب ارسال به دوستان
مشاور امور زنان صدا و سیما:

باید در عرصه زنان و خانواده به مباحث اصلی پرداخته شود در غیر این صورت همچون دوره گذشته خواهیم شد که تمام اعتبارات ما از دست رفت

مشاور امور زنان و خانواده سازمان صدا و سیما گفت: مهم‌ترین موضوع فعلی ازدواج و جمعیت است و باید تمامی برنامه‌ها با پیوست و محوریت جمعیت باشد.

 عصمت سپهری مشاور امور زنان و خانواده سازمان صدا و سیما در جلسه با معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: باید در عرصه زنان و خانواده به مباحث اصلی پرداخته شود در غیر این صورت همچون دوره گذشته خواهیم شد که تمام اعتبارات ما از دست رفت اما اهداف و اولویت‌های اصلی مورد توجه قرار نگرفت.

وی افزود: در حال حاضر مهم‌ترین موضوع نیز ازدواج و جمعیت است و باید تمامی برنامه‌ها با پیوست و محوریت جمعیت باشد و کارگروهی برای این منظور ایجاد شود.

مشاور امور زنان صدا و سیما بیان کرد: لازم است به قوانین و سیاست‌ها و اجرایی شدن آنها در بحث زنان، خانواده و کودک توجه شود. صدا و سیما زمانی می‌تواند موثر باشد که هم افزایی دیگر دستگاه‌ها نیز وجود داشته باشد.

سپهری عنوان کرد: موضوع بعدی سبک زندگی ایرانی_ اسلامی است و لازم است معاونت زنان یک برنامه اقدام و عمل نیز داشته باشد و هدف گذاری ها و زمان تحقق آنها مشخص شود.