بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۲ چاپ مطلب ارسال به دوستان
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان:

شبکه‌سازی مجموعه‌های فرهنگی بانوان در گتوند عملیاتی شود

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: از ضروریات جمعیت بانوان فرهیخته در شهرستان گتوند، شبکه‌سازی و هم افزایی مجموعه‌های خواهران در سطح این شهرستان است.

احسان فردآقایی عصر امروز با حضور حجت الاسلام اکبری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گتوند، به قسمت‌هایی از متن بیانیه گام دوم انقلاب و توصیه‌های مقام معظم رهبری به جوانان و آحاد مردم و تأکید بر عنصر «امید» اشاره کرد و گفت: شبکه‌سازی مجموعه‌های فرهنگی و مذهبی بانوان در سطح شهرستان گتوند به عنوان یک ضرورت است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان افزود: از ضروریات جمعیت بانوان فرهیخته در شهرستان گتوند، شبکه‌سازی و هم افزایی مجموعه‌های خواهران در سطح این شهرستان است.

وی در ادامه تصریح کرد: به رغم تمام فعالیت‌ها و زحماتی که بانوان در عرصه‌ها و حوزه‌های کاری خود متقبل می‌شوند اما هم افزایی میان مجموعه‌های فرهنگی و شبکه‌سازی با آنها هنوز اتفاق رخ نداده است.

فردآقایی در این رابطه یادآور شد: با توجه به اهمیت و ضرورت تعامل و هم افزایی با مجموعه‌های بانوان در سطح شهرستان، به این مجمع مأموریت داده شد تا نسبت به شبکه‌سازی و تشکیل میز هم افزایی بین مجموعه‌های فرهنگی اقدام شود.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان افزود: از اعضای جمعیت بانوان فرهیخته انتظار می‌رود که در راستای ارتقا و پیشبرد اهداف این مجمع، زیر پرچم ولایت و تحت آموزه‌های دینی نسبت به همراهی و همکاری با هم در حل مسائل و مشکلات فرهنگی همت کنند.

به گزارش مهر، در این نشست مقرر شد که در اولین فرصت نسبت به برگزاری برنامه‌های تجربه نگاری و الگوبرداری از سایر مجموعه‌های فعال بانوان در سراسر استان خوزستان برای این مجمع اقدام شود.

مهر