بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۸ چاپ مطلب ارسال به دوستان
سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان

بیش از هشتاد درصد تولید محتوای خبری رسانه ها توسط بانوان خبرنگار انجام می شود / بدون همراهی مردم نمی توانیم کاری انجام دهیم

مشاور استاندار از برگزاری نخستین وبینار آموزشی با موضوع نقش زنان در پیشگیری از ویروس کرونا و نه به باورهای غلط در بحث کرونا با همکاری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبر داد.

به گزارش خبرنگار بانوخبر صبح امروز نشست صمیمانه ی سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری با اهالی رسانه در دفتر این  اداره کل برگزار گردید.

در این نشست که با حضور جمعی از بانوان رسانه برگزار گردید خبرنگاران هر یک به بیان نظران و پیشنهادات خود در رابطه با هرچه بهتر انجام شدن برنامه های حوزه زنان و خانواده پرداختند.

مشاور استاندار گفت: بانوان رسانه استان را بسیار توانمند می‌بینیم و اگر تنها ده درصد از آنها به ما در پیشبرد برنامه هایمان کمک کنند عملکرد بسیار خوبی خواهیم داشت.

زینب پارسافخر افزود: بیش از هشتاد درصد تولید محتوای خبری رسانه ها توسط بانوان خبرنگار انجام می شود و این خود نشان از حضور گسترده و تاثیر بسزای  زنان در عرصه های مهم جامعه است.

وی همچنین عنوان کرد: مردم نقش اصلی را در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی برعهده دارند و بدون همراهی آنها نمی توانیم کاری انجام دهیم.

مشاور استاندار از برگزاری نخستین وبینار آموزشی با موضوع روشهای صحیح پیشگیری از ویروس کرونا و نه به باورهای غلط در بحث کرونا با همکاری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبر داد.

در انتها سرپرست اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از تمامی بانوان خبرنگار دعوت به همراهی و همفکری در ارائه هر چه بهتر اجرای برنامه های اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان نمود.