بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۶ چاپ مطلب ارسال به دوستان

کمان دشمن تاروپود حجاب را نشانه گرفته است

حجاب و عفاف یکی از موضوعات بسیار مهم و اساسی است که برای حفظ ارزش‌ها باید توجه ویژه و برنامه‌ریزی خوبی برای آن داشته باشیم.

بانوخبر – پیش از انقلاب اسلامی بی‌بندوباری، بی‌حجابی، فحشا، فساد و… وجود داشت که به دلیل بی‌کفایتی پادشاهان در آن زمان افکار غربی روز به روز در کشور گسترش می‌یافت.

بی‌حجابی، خانواده‌ و پایبندی زنان و مردان به ریشه و اصل خانواده را از بین می‌برد که خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی حیا و عفت در جامعه رشد یافت.

برای تقویت و حفظ ارزش‌های اسلام و انقلاب باید مسائل ارزشی، اعتقادی و فرهنگی به صورت ویژه تقویت شود و فرهنگ‌سازی تاثیرگذاری در این زمینه انجام داد.

کمان دشمن تاروپود حجاب را نشانه گرفته است تا دیر نشده همه ما باید آگاه باشیم که اهداف دشمن برای تزلزل جایگاه زن و ارزش‌های او برای رسیدن به اهداف پلید غرب است.

صدیقه روشنی یکی از خیاطان دوخت چادر در باره حجاب گفت: حجاب از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به تبلیغات غربی علیه حجاب و فرهنگ سازی آنان برای بی‌بندو باری باید فعالیت آنان را خنثی کنیم.

آزاده شهسوار یک بانوی چادری در مورد برنامه ریزی برای حجاب و عفاف گفت: باید برنامه ریزی جدی برای ترویج و حفظ حجاب داشته باشیم؛ نباید از فعالیت دشمنان علیه حجاب زنان غافلحجاب بمانیم و با فرهنگ سازی افکار پلید آنان را خشک کنیم.

همچنین مسئول غرفه مانتوهای حجاب نمایشگاه قران تهران گفت: باید از پوشاک ایرانی و اسلامی حمایت کنیم و نگذاریم محصولات و فرهنگ خارجی ویترین بازار ایرانی را پر کند، اگر ایرانیان از حجاب و پوشاک ایرانی حمایت کنند پیشرفت خوبی خواهیم داشت.