بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۱ چاپ مطلب ارسال به دوستان

افتتاح ورزشگاه اختصاصی بانوان در شهرستان شیبان

ورزشگاه اختصاصی بانوان شهرستان شیبان که دارای فضای باز و امکانات ورزشی از جمله میز تنیس ، زمین والیبال ،پیست دوجرخه سواری و زمین تنیس می باشد این امکان را برای بانوان منطقه فراهم کرده که بتوانند آزادانه به ورزش و تفریح بپردازند .

 

به گزارش پایگاه خبری بانوخبر : ورزشگاه اختصاصی بانوان شهرستان شیبان با همکاری اداره کل بانوان و خانواده استانداری خوزستان و شهردار شهرستان شیبان طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان باوی وحضور مدیران  استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید .

در این مراسم فرانک موسوی سرپرست اداره کل بانوان و خانواده استانداری ضمن تاکید بر نیاز به حضور بانوان در عرصه های ورزشی گفت : بانوان این  شهرستان بانوانی شایسته و محق هستند که باید به نیاز های روحی و جسمی آنان توجه زیادی شود .

وی افزود : این ورزشگاه گامی کوچک در جهت ایجاد فضای نشاط انگیز برای بانوان است و باید سلامت جسمی و روحی بانوان بسیار مورد توجه قرار گیرد زیرا سلامت بانوان نه تنها سلامت نیمی از جامعه است بلکه سلامت جسمی و روحی بانوان سلامت مادران و همسران و دختران جامعه، سلامت روحی و روانی نیم دیگر جامعه را تامین می کند.

سرپرست اداره کل بانوان و خانواده استانداری خوزستان تاکید کرد : شادی و نشاط مادران و دختران شادی و نشاط خانواده است .

موسوی گفت :  در جهت ایجاد فضاهای بهتر و بیشتر در تمامی مناطق محروم تلاش خواهیم کرد .

 در این ورزشگاه که دارای فضای باز و امکانات ورزشی از جمله میز تنیس ، زمین والیبال ،پیست دوجرخه سواری و زمین تنیس می باشد این امکان را برای بانوان منطقه فراهم کرده که بتوانند آزادانه به ورزش و تفریح بپردازند .