بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱:۴۹ چاپ مطلب ارسال به دوستان

برگزاری اولین جشنواره رسانه‌ای بانو “عفت فتحی” در خوزستان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: جشنواره جایزه «عفت فتحی» مهرماه سال ۹۷ و همزمان با سالگرد فوت این بانوی خبرنگار خوزستانی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار بانوخبر محمد جوروند روز گذشته در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره عفت فتحی خبرنگار باانگیزه خوزستانی اظهار داشت: در نظر داریم که با هدف گرامی‌داشت یاد و خاطره این بانوی خبرنگار جشنواره رسانه‌ای برگزار کنیم.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه جشنواره جایزه «عفت فتحی» مهرماه سال ۹۷ و همزمان با سالگرد فوت این بانوی خبرنگار برگزار می‌شود، افزود: پس از اعلام فراخوان علاقه‌مندان و خبرنگاران در روزنامه‌ها، هفته نامه‌ها، ماهنامه‌ها، فصلنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مجوز دار از ارشاد می‌توانند برای شرکت در جشنواره در دو بخش تیتر و گزارش آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

 

جوروند این جشنواره را زمینه‌ای برای معطوف ساختن توجه افکار عمومی به کار مهم و پرزحمت خبرنگاری دانست و درباره نامگذاری جشنواره مطبوعات به اسم «عفت فتحی» گفت: چنین نام‌گذاری می‌تواند حرکتی مثبت در جهت ساخت الگوهای رسانه‌ای متعهد به رسالت اجتماعی و نقش آفرینی فعالان رسانه به ویژه بانوان در حوزه اجتماعی باشد.