بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۹ چاپ مطلب ارسال به دوستان

هفتمی دانشگاه علوم ‌پزشکی اهواز در المپیاد ورزشی دانشجویان وزارت بهداشت

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مقام هفتم این دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر وزارت بهداشت خبر داد.

به گزارش بانوخبر؛ دکتر ساسان موگهی با اشاره به برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، اظهار کرد: امسال ۷۱ دانشجو از دانشگاه جندی شاپور اهواز به این مسابقات که به میزبانی دانشگاه شهرکرد برگزار شد، اعزام شدند و برای اولین بار با ترکیب کاملی از تمام رشته‌های ورزشی شامل ۱۰ رشته در این مسابقات حضور پیدا کردیم.

وی افزود: این دانشجویان پس از اتمام دوران امتحانات خود در اردوی ۴۶ روزه مدیریت تربیت بدنی دانشگاه شرکت کردند و خوابگاه گلستان دانشگاه نیز برای اسکان آنان فراهم شده بود و در طی این اردو برای آمادگی بیشتر شرکت‌کنندگان، مسابقات مختلفی با تیم‌های مختلف استانی و برون‌استانی برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به تلاش بیش از پیش ورزشکاران شرکت‌کننده از این دانشگاه و افتخارآفرینی آنان در المیاد ورزشی، گفت: دانشگاه علوم پزشکی اهواز در المپیاد امسال موفق شد با کسب دو مدال طلا، یک مدال نقره و سه مدال برنز، رتبه هفتم را در بین ۵۵ دانشگاه شرکت‌کننده کسب کند.

موگهی ادامه داد: در این راستا تیم فوتسال دانشگاه مدال طلا، فروغ عوض‌زاده در رشته دو و میدانی ماده پرش طول مدال طلا، نگار اسلامی در رشته دو و میدانی ماده پرتاب دیسک مدال نقره، رودابه شیخ ابوالحسنی در رشته دو و میدانی ماده ۸۰۰ متر مدال برنز، فروغ عوض‌زاده در رشته دو و میدانی ماده ۱۰۰ متر مدال برنز و تیم دو و میدانی نیز موفق به کسب مدال برنز شد.

ایسنا