بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۸ چاپ مطلب ارسال به دوستان
مربی تیم‌ملی فوتسال بانوان:

تلاش می‌کنیم دست پر از بازی‌های آسیایی برگردیم

مربی خوزستانی تیم‌ملی فوتسال بانوان با بیان این‌که می‌توانیم از مرحله مقدماتی بازی‌های داخل سالن آسیا، صعود کنیم، گفت: تمام تلاش مان را می کنیم که با دست پر از این مسابقات برگردیم.

به گزارش بانوپرس؛ رز جدیدی زاده در خصوص وضعیت تیم ملی پیش از اعزام به بازی های داخل سالن آسیا، اظهارکرد: تیم ملی در شرایط روحی و فنی خوبی به سر می برد. برای حضور در رقابت های داخل سالن آسیا چند اردو داشتیم و توانستیم روی نقاط ضعف تیم کار کنیم. ان شاءالله که از مسابقات آسیایی ترکمنستان با دست پر برگردیم.

وی بیان کرد: حریفان اصلی ما تیم های تایلند و ژاپن هستند. قرعه ما در گروه مقدماتی بد نیست و می توانیم از این مرحله صعود کنیم ولی صعود به مراحل بالاتر بستگی به این دارد که به چه تیم هایی بخوریم ولی مطمئن باشید تمام تلاش مان را می کنیم که با دست پر برگردیم.

مربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره وضعیت چهار خوزستانی حاضر در تیم نیز عنوان کرد: طاهره مهدی پور که جزو دروازه بانان برتر است و این پتانسیل را دارد که در سال های آینده بتواند بسیار پیشرفت کند و به باشگاه حفاری نیز بابت ساختن چنین بازیکنی تبریک می گویم. فرشته خسروی هم به نظر من یک چپ پای فوق العاده است. سهیلا ملمولی نیز جزو بازیکنان تکنیکی و پاپی هم جزو بایکنان خوب ما است. هر چهار خوزستانی تیم ملی، بازیکنان فوق العاده تکنیکی و باهوشی هستند. مهدی پور و خسروی نیز از سن کمی برخوردار هستند و من آینده درخشانی را برای آن ها می بینم.

وی درخصوص وضعیت تیم پالایش نفت آبادان نیز برای حضور در لیگ برتر کشور، گفت: از زمانی که مسوولیت مربیگری در تیم ملی را بر عهده گرفتم، مدت زمان کمی را در آبادان هستم ولی تمرینات تیم آغاز شده است. درخواست یک کمک مربی را داشتیم که آقای مختاری، مدیر عامل باشگاه نیز ترجیح داد که این مربی، آبادانی باشد تا اگر در سال های آینده من نبودم، او بتواند هدایت تیم را بر عهده بگیرد. من هم تا هر زمان که این باشگاه بخواهد در خدمت آن ها هستم. من به آبادان عرق و مردم شهرم را بسیار دوست دارم. همیشه نگاه آقای مختاری به ورزش بانوان مثبت بوده و از من نیز حمایت کرده است. من ۱۲ سال است که در این تیم هستم و بازیکنانم با غیرت هستند.

جدیدی زاده درباره مراسم برترین های فوتسال ایران هم عنوان کرد: این تجلیل برای اولین سال بود که برگزار شد و جا دارد از خانم نصیری تشکر کنم. بحث هایی درباره این مراسم بود و من نمی دانم نحوه انتخاب برترین ها بر عهده چه کسی بود ولی می دانم کمیته فوتسال از افراد قابلی برخوردار است که اعضای این کمیته را انتخاب کرده اند. خانم زیبا، سرپرست تیم ملی حفاری نیز اعتراض هایی داشت. به هر حال باشگاه حفاری از باشگاه های خوب ما است و می دانم که خانم زیبا بسیار زحمت می کشد. به هر حال این مراسم برای اولین بار بود که برگزار می شد و کم و کاستی های آن طبیعی بود.

ایسنا