بانو خبر

اولین پایگاه خبری تحلیلی بانوان و خانواده در استان خوزستان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانوخبر : معاون هماهنگی معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده لاله فرهنگ متین در نشست کمیته آمار بخشی زنان و خانواده که در محل این معاونت برگزار شد اظهار کرد: اطلس جامع زنان و خانواده، می‌تواند نقش کلیدی در حوزه برنامه ریزی، خدمت رسانی و ارتقای عدالت اجتماعی در حوزه زنان و خانواده ایفا کند.

فرهنگ متین افزود: در تنظیم متغیرهای شاخص‌های عدالت جنسیتی، سه دسته شاخص‌های بین المللی، اسناد بالادستی و برنامه‌ها و سیاست‌های راهبردی این معاونت لحاظ شده است.

وی همچنین گزارش جامعی از روند تدوین اطلس ملی زنان و خانواده، همچنین سالنامه آماری زنان و خانواده با فصول متنوعی از جمله شاخص‌های عملکردی ویژه معاونت و افتخارات زنان و… ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، در حاشیه این نشست که با حضور دکتر انسیه خزعلی؛ معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و نمایندگانی از مرکز آمار ایران، سازمان برنامه و بودجه و اساتید حوزه آمار و شاخص‌های جنسیتی برگزار شد، فاز نخست داشبورد مدیریت آمار که قابلیت دیداری سازی متغیرهای متنوع آماری به صورت یکپارچه و هم زمان دارد را، رونمایی شد.

 

منبع : مهر

0 0 رای ها
امتیازدهی به خبر
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
0
لطفا نطرتان را برایمان بنویسید.x

آغاز به کار مجدد پایگاه خبری تحلیلی بانوخبر همزمان با ولادت با سر سعادت امیرالمومنین علیه السلام مبارک باد.