بانو خبر

اولین پایگاه خبری تحلیلی بانوان و خانواده در استان خوزستان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بانوخبر : مریم مراد اسکندری مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان در رابطه با دومین کنگره ملی بانوان تاثیرگذار، اظهار کرد: این کنگره جهت معرفی بانوان موفق و تاثیرگذاری است که علاوه بر نقش آفرینی موثر در ارتقاء هویت و اصالت خانواده در سایر فعالیت‌هاى دیگر موثر بوده و هیچگاه دست از تلاش برنداشته‌اند.

وی  با بیان اینکه این کنگره متشکل از هشت کارگروه فرهنگ و هنر، تعلیم و تربیت، گفتمان سازی و رسانه، فعالیت‌های اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی، علم پژوهش و فن آوری، سیاستگذاری و حکمرانی و ورزش، افزود: بانوان تاثیر گذار با ثبت نام در هر کدام از این کارگروه‌ها حوزه فعالیت و تاثیر گذاری خود را مشخص خواهند کرد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: هر کارگروه یک دبیر علمی دارد که این دبیر که این دبیر موظف است کارگروه‌های زیر مجموعه خود را در بخش شناسایی، تفکیک مدارک و اسناد همچنین داوری تشکیل دهد.

مراد اسکندری با بیان اینکه در نهایت از هشت کارگروه ۲۴ نفر از استان معرفی خواهند شد، بیان کرد: هر کارگروه در نهایت سه نفر را به عنوان برگزیده انتخاب و به استان معرفی می‌کند که پس از تجلیل از این سه نفر در استان سپس به دفتر بانوان معاونت زنان ریاست جمهوری معرفی  و در نهایت از بین برگزیدن استان‌ها نفرات برتر انتخاب خواهند شد.

وی با اشاره به جمعیت بانوان استان، عنوان کرد: به منظور شناسایی زنان تاثیرگذار و استفاده از ظرفیت‌های آن در همه حوزه‌ها و مشاغل انتظار می‌رود همه بانوان در این کنگره ثبت نام کنند.

مراد اسکندری با بیان اینکه نفر برتری که در سطح کشور معرفی می‌شود نشان برتر کارگروه را دریافت خواهد کرد، گفت: مشارکت زنان در این کنگره این فرصت را ایجاد خواهد کرد که یک جمعیت نخبگانی زنان شناخته شود و به استان معرفی و از این ظرفیت برای پر کردن خلاءهایی که در حوزه زنان وجود دارد استفاده  کنیم.

وی افزود: تا ۱۳ دی فرصت ثبت نام است و بعد از این تاریخ کار داوری کارگروه آغاز خواهد شدف بعد از آن این کنگره ابتدا در استان‌ها و سپس کشوری برگزار خواهد شد.

 

منبع : فارس

0 0 رای ها
امتیازدهی به خبر
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
0
لطفا نطرتان را برایمان بنویسید.x

آغاز به کار مجدد پایگاه خبری تحلیلی بانوخبر همزمان با ولادت با سر سعادت امیرالمومنین علیه السلام مبارک باد.